Заслужена відпустка – завжди доречно, зокрема якщо вона здійснюється далеко від дому. Однак до даного заходу слід попередньо підготуватися. Знайома багатьом страховка виступає невід'ємною частиною будь-якої поїздки. Це надасть можливість бути спокійним у будь-якій поїздці, бо, у разі яких-небудь травм або погіршення стану здоров'я, допомога буде забезпечена. Практика показує, що це може бути страховий поліс для робочої візи чи будь-який інший варіант. При купівлі страхового полісу потрібно бути максимально уважним. Про види та особливості страхування туристів, а також як скористатися ним за кордоном читайте у нашій статті.
Без страхового поліса на відпочинок ні ногою
Поліс страховки виступає просто незамінним документом, який слід зробити перед відправленням до країни, в якій потрібна віза. Якщо планується подорож до безвізової країни, то багато туристів заощаджують на страховці, відмовляючись від її оформлення. В незалежності від того, вирушаєте ви країну з візовим чи безвізовим режимом, поліс страховки рекомендується завжди оформити, адже це гарантії надання вам безкоштовної медичної або іншої допомоги в незнайомій країні, коли це буде потрібно.
Давайте дослідимо головні типи страхових полісів для туристів
- Страхування туристів від невиїзду, що незамінно у моменти, якщо у іноземця несподівано з'явилися термінові робочі питання вдома або ж у зв'язку зі станом здоров'я та потрібно негайно залишити курорт.
- Страхування багажу. При укладанні договору, окрему увагу зверніть на які речі, що їдуть з вами у поїздку, поширюється страховий поліс та які випадки будуть страховими, адже умови виплати компенсації у різних компаніях відрізняються.
- Страхування здоров'я виступає в числі незамінних у разі поїздок на гірськолижні курорти або екзотичні країни.
Помітні переваги якісної страхової компанії на прикладі страхового агента:
- Для оформлення просто можна зайти на сайт, який працює 24/7.
- Поговорити з менеджером компанії можна за телефоном 24/7 або написавши в месенджері.
- Компанія не урізає виплату, якщо настав страховий випадок.
- Компанія не застосовує франшизу.
- Найбільше вигідна вартість послуг на ринку.
Що слід вивчити при отриманні страховки?
У полісах страховки, як правило, відзначаються всі випадки, які вважаються страховими і їх слід першочергово врахувати. Важливо відзначити, що стандартна страховка спроможна не покривати всі види лікування, якщо в них виникне потреба. Традиційно документ покриває доставку туриста до лікарні та лікування травм. Перш за все, складіть список можливих страхових випадків та додайте їх у свій страховий поліс перед поїздкою. У даному переліку важливо врахувати країну та специфіку свого відпочинку.
Ось деякі варіанти страхових випадків для різноманітних варіантів відпочинку:
- Забезпечення страховки у разі зараження на Ковід.
- У пасивному відпочинку на пляжі слід забезпечити собі страховку від можливих алергій на нові продукти або напої.
- Для екстремальної поїздки слід обов'язково вибрати відповідний пункт, оскільки лікування травм, які можуть бути отримані при екстремальних розвагах, буде повною мірою на плечах самого туриста.
- Покриття витрат для пошуково-рятувальних послуг буде доречним у разі планів зайнятися альпінізмом у незнайомій країні.
- У разі присутності визначених захворювань хронічного характеру — допомога, у випадку їх прояву в чужій країні.
- При вагітності завжди буде доречна допомога при яких-небудь погіршеннях самопочуття.
- Перелік нещасних випадків через зловживання алкоголю варто врахувати у список можливих нещасних випадків, які стали результатом такого «хобі».
- Страхування від загублення особистих речей або навіть документів.
- У випадку занадто пізнього прибуття на місце відпочинку краще, якщо ваші витрати будуть включені до страховки.
Шукати тут: https://agent.insurs.online